XI. TÜRK KAPLICA TIBBI VE BALNEOLOJİ KONGRESİ ve 2. SPA ve WELLNESS SEMPOZYUMU

Termal / Kaplıca Tıbbı ve Balneoloji / Hidroklimatoloji alanında düzenlenen  XI. TÜRK KAPLICA TIBBI VE BALNEOLOJİ KONGRESİ ile birlikte “2. SPA ve WELLNESS SEMPOZYUMU”  10-12 Nisan 2014 tarihlerinde, Uğurlu Termal Tesislerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecektir.

Bu kongre ve sempozyumda , Balneoloji, kaplıca ve termal tıp alanlarında Türkiye ve dünyadaki artan bilimsel aktiviteler ve araştırma sonuçları ile spa wellness alanlarındaki hızlı sektörel gelişmelerin güncel olarak ele alınıp  tartışılması  amaçlanmaktadır. Aşağıda Kongre davet mektubunu dikkatinize sunuyoruz. Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgilere, www.balneoloji2014.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kongre davet mektubu.

Değerli Katılımcılar,

Termal/Kaplıca Tıbbı ve Balneoloji/Hidroklimatoloji alanında düzenlediğimiz XI. TÜRK KAPLICA TIBBI VE BALNEOLOJİ KONGRESİ ile birlikte “2. SPA ve WELLNESS SEMPOZYUMU” nu 10-12 Nisan 2014 tarihlerinde, Uğurlu Termal Tesislerinde Gaziantep’te gerçekleştireceğiz. Balneoloji, kaplıca ve termal tıp alanlarında ülkemiz ve dünyadaki artan bilimsel aktiviteleri ve araştırma sonuçlarını ve spa wellness alanlarındaki hızlı sektörel gelişmeleri güncel olarak ele alıp tartışmayı amaçlıyoruz. XI. Türk Kaplıca Tıbbı ve Balneoloji Kongresi programında yer alan çağrılı konuşmacıların konferansları bilimsel güncelleme amaçlı belli başlı konuları ele alacak, serbest bildiriler bölümünde ise termal/kaplıca tıbbı ve balneoloji-hidroklimatoloji alanında yapılmış bilimsel çalışma ve araştırmalar sunulacaktır.

2. Spa ve Wellness Sempozyumu ile de ilkinde olduğu gibi en başta Türkiye spa ve wellness alanında çalışanların eğitim, bilgi ve beceri düzeylerini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Son yıllarda yaygın bir “spa ve wellness akımına” kapılmış olan ülkemizde bu sektörün önde gelen işletmeci ve temsilcilerini bir araya getirmek istiyoruz. Böylece iletişim ve bağlantı kurmaları yanında kalite standartları, eğitim, personel, hizmet çeşitleri ve tesis tipleri gibi gündemdeki belli başlı konuları etraflıca ele alıp birlikte tartışmayı arzuluyoruz. Biliyoruz ki spa ve welnness sektörlerinde yönetici, uygulamacı (terapist), teknik eleman ve benzeri statülerde çalışanların sadece bir araya gelip “dertleşme” değil, deneyim ve bilgi alışverişinde bulunma gereksinimleri yeterli düzeyde karşılanmıyor. Sempozyum ile deyim yerinde ise bir “Spa ve Wellness Türkiye Platformu” yaratmayı ümit ediyoruz.

Sizleri başarılı ve yararlı bir kongre ve sempozyum için birlikte olmaya davet ediyoruz. Katılım ve destekleriniz ülkemiz balneoloji ve kaplıca tıbbının bilimsel gelişmesine ve spa ve wellness alanlarının sağlıklı büyümesine önemli katkı ve yarar sağlayacaktır. Gaziantep’te, yeni ama önü açık bir termal ve spa wellness destinasyonunda buluşmak üzere.

Prof. Dr. M. Zeki KARAGÜLLE
Türk Kaplıca Tıbbı ve Balneoloji Derneği Başkanı

Yazar
Termalspasaglik

Termalspasaglik hakkında

Termalspasaglik.com'da Termalspasaglik 'nin 26 makalesi bulunuyor. .

  ·   Termalspasaglik 'nin diğer yazıları

PAYLAŞIM
 • Delicious 'ta paylaş
 • StumbleUpon 'da paylaş
 • Digg 'de paylaş
 • Twitter'da paylaş
 • Mixx 'de paylaş
 • Technorati 'de paylaş
 • Facebook 'da paylaş
 • ShareThis 'de paylaş
 • Reddit 'de paylaş
 • Google 'da paylaş
 • LinkedIn 'de paylaş

Yorumlar

"XI. TÜRK KAPLICA TIBBI VE BALNEOLOJİ KONGRESİ ve 2. SPA ve WELLNESS SEMPOZYUMU" yazısına yorum yapılmamış

Henüz yorumlanmamış, ilk yorumlayan siz olun.

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız isteniyor.